profesjonalne systemy audio video dla domu i biznesu
systemy multiroom - sale konferencyjne - systemy sterowania

AV Format

BLOG

VideoWall 2×3 wraz z konstrukcją i zabudową

Spis treści

WideoWall 2x3
VideoWall 2×3 wraz z konstrukcją i zabudową

Ostatnio mieliśmy okazję przygotować dla naszego klienta dwa nowe projekty ścian, dziś przedstawiamy Państwu efekt naszych prac przy montażu ściany video składającej się z sześciu monitorów bezszwowych Samsung 55″.

Video Wall Samsung

Ściana została zamontowana na specjalnie przygotowanej konstrukcji wraz z zabudową wykonaną pod wymiar pomieszczenia.

Zastosowany osprzęt pozwala na podział wyświetlanego obrazu w dwóch trybach pracy – 2×2 i 1×2 oraz 2×3 w zależności od bieżących potrzeb osób korzystających.

Dla zapewnienia wygody przy ewentualnych pracach serwisowych wykorzystaliśmy uchwyty nożycowe pozwalające na bezpieczny i wygodny dostęp do okablowania, osprzętu i tyłu monitorów pozwalając jednocześnie na ewentualną szybką wymianę monitora.

Dzięki zastosowaniu monitorów pozwalających na pracę 24h produkt końcowy gwarantuje możliwość ciągłego wyświetlania obrazu bez ryzyka szybszego zużycia lub uszkodzenia monitorów. Użyte monitory bez ramkowe (bezszwowe) pozwalają na uzyskanie maksymalnie małej szczeliny pomiędzy wyświetlanymi obrazami, co zdecydowanie zwiększa komfort pracy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i zapoznania się z ofertą

AV Format

mail: biuro@avformat.pl

tel: 668618247

Podobne wpisy

Ekran projekcyjny Kauber

Instalacja kina domowego Warszawa, Plac Konstytucji

Przedstawiamy Państwu najświeższą zakończoną w dniu wczorajszym przez nas instalację. Projekt rozpoczęty na etapie remontu kapitalnego, w zakres naszych prac wchodziło wykucie otworów na peszle,

Inwestycja Warszawa Targówek

Wstęp W naszej firmie podejmujemy się nie tylko kompleksowych instalacji, staramy się sprostać oczekiwaniom klientów nie zależnie od rozmiaru inwestycji. Idealnym przykładem takich prac jest