profesjonalne systemy audio video dla domu i biznesu
systemy multiroom - sale konferencyjne - systemy sterowania

oferta dla biznesu

Sale konferencyjne

W dobie cyfryzacji i ogólnego dostępu do transportu lotniczego niezwykle ważna stała się możliwość szybkiego kontaktu z pracownikami i klientami znajdującymi się w dowolnym punkcie na świecie, nie zależnie od pory dnia i innych czynników.

Właśnie z tego powodu coraz popularniejsze stały się systemy umożliwiające kontakt audio video, czyli tzw. Systemy Wideokonferencyjne.

W przypadku potrzeby kontaktu w małych grupach możliwe jest wykorzystanie aplikacji i urządzeń wbudowanych w nasze nie odłączne elementy dnia, takie jak telefon i laptop, ale w większych firmach, gdzie mamy organizowane zebrania skupiające w jednym miejscu grupy osób zaczęto wykorzystywać specjalnie przygotowane do tego celu urządzenia AV czyli systemy do wideokonferencji.

W zależności od potrzeb mogą być to systemy składające się z zewnętrznego monitora oraz zintegrowanej kamery z prostym systemem audio, ale może być to też zestaw składający się z kilku monitorów lub ściany zwanej VideoWall połączonej z niezależnym mikrofonem i systemem audio, który w całości tworzy rozbudowany system do wideo konferencji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji lub wyceny systemu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową pod adresem biuro@avformat.pl, telefonicznie pod numerem 530-111-737 lub zapraszamy do odwiedzenia naszego biura AV Format w Warszawie przy ulicy Jórskiego 56.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania