profesjonalne systemy audio video dla domu i biznesu
systemy multiroom - sale konferencyjne - systemy sterowania

oferta dla biznesu

Ekrany i projektory

Ekrany projekcyjne i projektory multimedialne to najpopularniejsza obok monitorów forma przekazu informacji. Dzięki zastosowaniu w biurach i salach konferencyjnych ekranów projekcyjnych udało się wyeliminować problem generowania dużych kosztów na potrzeby uzyskania dużych powierzchni obrazu.

Zastosowanie projektora w połączeniu z odpowiednio dobranym ekranem projekcyjnym pozwala na uzyskanie obrazu o praktycznie nie ograniczonych wymiarach.

W firmie AV Format stawiamy na jakość dostarczanych produktów i staramy się korzystać z możliwie najlepszych produktów spełniających warunki stawiane przez naszych klientów. Bazując na kryteriach jakości i ceny w naszej ofercie mamy trzy marki z których głównie korzystamy, są nimi: Kauber, Suprema i Adeo. Wszystkie te trzy marki dostarczają produkty wysokiej jakości dostosowane do potrzeb klienta indywidualnego (potrzeby domowe) jak i do użytku w firmach czy biurach. Ekrany projekcyjne Kauber i Adeo produkowane są w Polsce co pozwala na maksymalną personalizację oferowanych ekranów projekcyjnych. Dostępnych jest kilka modeli i typów ekranów, ale najważniejszy podział dzieli je na ekrany do montażu sufitowego, pod ścianą, ekrany elektryczne i ręczne.

Po wyborze ekranu nie można zapomnieć o drugim najważniejszym elemencie – projektorze. Jego odpowiedni wybór jest równie istotny co wybór ekranu a oba te elementy muszą być dobrane odpowiednio do siebie. Obecnie trzy marki na rynku dostarczają swoim klientom urządzenia spełniające wyśrubowane wymagania związane z projekcją obrazu kina domowego jak i wysokie parametry żywotności potrzebne w użytku biurowym. Projektory Sony, Epson i JVC posiadają ofertę z której możemy wybrać produkt potrzebny w każdych warunkach.

W przestrzeni biurowej bardzo ważna jest automatyzacja procesów i dostarczanie rozwiązań maksymalnie prostych i intuicyjnych dla osób z nich korzystających. Aby to uzyskać korzystamy z systemów sterowania, które pozwalają na praktycznie bezobsługowe korzystanie z systemów Audio Video. W prostych systemach korzystamy z urządzeń, które pozwalają na synchronizację pracy ekranu i projektora.