profesjonalne systemy audio video dla domu i biznesu
systemy multiroom - sale konferencyjne - systemy sterowania

AV Format

BLOG

Sonos AMP – rozwiązanie do domu i biura

Spis treści

Czym jest Sonos Amp

Czym jest popularny wzmacniacz Sonos AMP?

Można powiedzieć, że jest to urządzenie o bardzo szerokim zastosowaniu. Dzięki swojej funkcjonalności sprawdzi się on idealnie w domu i biurze. Sonos AMP, czyli najpopularniejszy obecnie na rynku wzmacniacz strefowy do systemów multiroom pozwala na praktycznie dowolne wykorzystanie go w systemie Audio Video w domu czy biurze.

Zastosowanie wzmacniacza Sonos

Szeroka dostępność wejść pozwala na wykorzystanie go, jako urządzenie komunikujące się z telewizorem, monitorem czy projektorem. Wykorzystanie tego gniazda, pozwoliło na wykorzystanie tego sieciowego wzmacniacza w domu przez osoby, którym zależy na minimalizmie przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku i bardzo rozbudowanej funkcjonalności.

Montaż i instalacja wzmacniacza sieciowego Sonos AMP

Dzięki dołączonym akcesoriom, podpięcie okablowania nie będzie stanowiło żadnego problemu, nie zależnie od tego, czy korzystamy z gotowych konfekcjonowanych przewodów, czy mamy u siebie nie zarobione kable.

Dostępność gniazda sieciowego, pozwala na podłączenie przewodowe do sieci, które gwarantuje stabilną pracę Sonos Amp

Kolejną ciekawostką oferowaną przez markę Sonos są dedykowane akcesoria do montażu ściennego wzmacniacza, które znacząco podnoszą wartości wizualne bezprzewodowego systemu Audio Wideo marki Sonos i ich bezprzewodowego wzmacniacza Sonos AMP.

Uchwyt ten dostępny jest w wersji pojedynczej jak i do montażu czterech urządzeń Sonos AMP.

Pozwala to na ciekawe wizualne przedstawienie systemu Sonos do domowych systemów multiroom, które zyskają również w oczach architekta i dla drugiej strony w domu, która często liczy też na estetykę stosowanych rozwiązań AV.

Wzmacniacz ten będzie idealnym rozwiązaniem do systemów Audio w domu, gdzie chcemy wykorzystać go w jednym pomieszczeniu jak i do prostych systemów multiroom w domach i biurach.

Prostota działania systemów multii-room Sonos sprawia, że będzie on dostępny i przyjazny nawet dla osób, które wcześniej nie korzystały na co dzień z bezprzewodowych systemów multiroom audio, a możliwość połączenia w jeden system nawet 32szt tych urządzeń sprawia, że może być on wykorzystany nawet w całkiem dużych systemach multiroom audio w biurach w których zależy nam na zapewnieniu możliwości indywidualnego dostępu do sygnału Audio przy zachowaniu możliwości ewentualnego dostępu do wszystkich pomieszczeń i stref.

Podobne wpisy

Ekran projekcyjny Kauber

Instalacja kina domowego Warszawa, Plac Konstytucji

Przedstawiamy Państwu najświeższą zakończoną w dniu wczorajszym przez nas instalację. Projekt rozpoczęty na etapie remontu kapitalnego, w zakres naszych prac wchodziło wykucie otworów na peszle,

Inwestycja Warszawa Targówek

Wstęp W naszej firmie podejmujemy się nie tylko kompleksowych instalacji, staramy się sprostać oczekiwaniom klientów nie zależnie od rozmiaru inwestycji. Idealnym przykładem takich prac jest