profesjonalne systemy audio video dla domu i biznesu
systemy multiroom - sale konferencyjne - systemy sterowania

oferta dla biznesu

Systemy wielkoformatowe

W czasach gdy wszystko staje się coraz większe, rośnie też potrzeba przekazania odbiorcom większej i czytelniejszej reklamy bądź informacji. Pomimo dostępności coraz większych monitorów, często okazuje się, że nawet ekran o przekątnej 100” to mało. Co wtedy należy zrobić? Postawić na któryś z systemów wielkoformatowych.

Idealnym przykładem są powszechnie stosowane systemy Video Wall czyli nic innego jak grupa połączonych ze sobą monitorów, która w zależności od przeznaczenia może wyświetlać jeden materiał w większym rozmiarze lub kilka osobnych pulpitów przedstawiających użytkownikowi lub odbiorcy osobne dane.

Systemy Video Wall są z powodzeniem wykorzystywane w miejscach o dużej powierzchni – takiej jak sklepy wielkopowierzchniowe i wykorzystywane przy prezentacji reklam i materiałów w sklepowych ekspozycjach, mogą służyć też jako typowe narzędzie pracy w miejscach, gdzie potrzebne jest przekazanie odbiorcy dużej ilości danych dostępnych jednocześnie bez potrzeby przełączania się między oknami na jednym monitorze. Video-Wall to obecnie jedna z najciekawszych i najwydajniejszych form przekazu, przy zachowaniu relatywnie dobrego stosunku ceny do jakości.