profesjonalne systemy audio video dla domu i biznesu
systemy multiroom - sale konferencyjne - systemy sterowania

oferta dla biznesu

Multiroom

Niezależnie czy masz w swojej firmie jedno biuro czy masz ich więcej, standardem jest wyposażenie pomieszczeń biurowych w systemy multimedialne gwarantujące większą wydajność pracy. 

Najczęściej spotykane są systemy nagłośnienia – systemy audio, które mogą być wykorzystane w charakterze rozrywkowym – muzyka w tle w holu lub pomieszczeniach dla pracowników jak i element komunikacji z klientem lub pracownikiem.

Obecnie oferowane rozwiązania pozwalają na przejęcie pełnej kontroli nad systemem audio video. Aktualne rozwiązania multi-room audio/video pozwalają również na integrację z systemem sterowania pozostałymi systemami.

Systemy multiroom audio można podzielić na dwie najczęściej pojawiające się kategorie:

Instalacje 100V, która najczęściej wykorzystywana jest w dużych rozwiązaniach stosowanych na potrzeby firm, oraz rozwiązania stosowane w zdecydowanej większości w instalacjach multiroom i systemach kinowych stosowanych w domach.

W dużych systemach biurowych często wykorzystywane są systemy umożliwiające stworzenie systemów nagłaśniających przestrzenie biurowe, ogólnodostępne dla wszystkich jak i między innymi w salach konferencyjnych, które wymagają bardziej rozbudowanych możliwości zarządzania systemami Audio Video jak tylko wybór źródła i regulacja głośności.

Jedną z marek posiadającą rozbudowaną ofertę spełniającą te wymagania jest marka JBL z branży PRO

W domowych systemach audio wideo, rozwiązania są coraz częściej zintegrowane i dostarczane przez największych producentów takich jak Denon, Marantz, Heos, Sonos oraz Yamaha. Pozwalają one na komunikację urządzeń wewnątrz jednej sieci i zarządzanie nimi poprzez dedykowane aplikacji – więcej informacji dostępnych jest w sekcji Multiroom – Dom

Systemy multiroom idealnie nadają się do współpracy z systemami DS – Digital Signage, które dodatkowo rozbudowują możliwości komunikacji oraz dostarczenia informacji pracownikom. Dzięki takiemu połączeniu możemy spodziewać się maksymalnego wykorzystania potencjału zainstalowanych systemów Audio Video co zwiększa satysfakcję klienta jak i osób korzystających i zarządzających systemem  – AV.

Instalacje Audio Video dla firm charakteryzują się zdecydowanie większymi możliwościami rozbudowy i większą otwartością na integrację z zewnętrznymi systemami stosowanymi w Państwa pomieszczeniach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji lub wyceny systemu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową pod adresem biuro@avformat.pl, telefonicznie pod numerem 530-111-737 lub zapraszamy do odwiedzenia naszego biura AV Format w Warszawie przy ulicy Jórskiego 56.

Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania